Mobilya

Kayseri OSB’de bulunan 12.000 m2 alana kurulu tesisimizde ülkemizin itibarlı mobilya markaları için fason üretim süreçlerini yürütmekteyiz. Bunun yanında kendi tasarımlarımızdan oluşan QWell Concept ve Corrozo Home markaları ile yurt içi ve yurt dışı piyasasına hitap etmekteyiz.

Kayseri OSB’de bulunan 12.000 m2 alana kurulu tesisimizde ülkemizin itibarlı mobilya markaları için fason üretim süreçlerini yürütmekteyiz. Bunun yanında kendi tasarımlarımızdan oluşan QWell Concept ve Corrozo Home markaları ile yurtiçi ve yurtdışı piyasasına hitap etmekteyiz.

Ürettiklerimiz ve ürettirdiklerimiz ile başta ev, otel ve eğitim sektörü olmak üzere kamu kuruluşları, yurtdışı inşaat firmaları ve uluslararası organizasyonların da projelerini üstlenmekteyiz. Ar-Ge ve tasarım ekibimizin geliştirdiği ve tasarladığı her ürünle ‘Made in Turkey’ imajına katkıda bulunmaktayız.

Her türlü yenilik ve gelişmeye açık, verimlilik ve sürdürülebilirlik ilkeleri doğrultusunda en yeni teknolojiler, insan odaklı üretim ve hizmet perspektifiyle birleştirerek, yüksek teknolojiye dayalı, uluslararası standartlarda yaşam kalitesine katkı sağlama misyonu ve sektörün orta-üst segmentinde güvenilir bir yer edinme vizyonu ve yeni yatırımlarıyla başarı ile yol almaktadır.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.