Kurumsal

Hakkımızda Şirket Profili Misyon ve Vizyonumuz

Bizim Hikayemiz

BAM Dış Ticaret A.Ş.; 2017 yılında kurulmuş olup faaliyetlerini 2018 yılı itibariyle, sektörel bir dış ticaret firması olarak gerçekleştirmeye devam etmiştir. Şirketimiz, ülkemiz dış ticaret hacmine katkıda bulunabilmek için çalışmalarına hızla yön vermiş; mobilya üretim ve pazarlama, ticaret, tekstil, ambalajlama ve paketleme, yapı inşaat malzemeleri tedarik ve pazarlama, elektrik ve proje taahhüt hizmetleri, ham madde tedarik ve pazarlama hizmetleri sunmanın yanı sıra, yerel şirketler ile yurt dışındaki şirketler arasında aracılık hizmeti vermektedir. BAM Dış Ticaret A.Ş.; 2017 …. Kuruluş sermayesi ve Türkiye’deki ihracat hacmi ile farkını ortaya koymuştur. Ekonomideki belirsizliklere rağmen 2017 – 2018 yılını, gerçekleştirmiş olduğumuz ….. ihracat rakamı ile kapatarak büyük bir başarıya imza atan BAM Dış Ticaret, 2019 yılında yaşanan küresel gelişmeler ile daha büyük başarılara imza atmaya devam etmektedir.

BAMAŞ Mobilya Fabrika

Vizyonumuz

BAM Dış Ticaret olarak kuruluşumuz ile kurduğumuz ülke liderliği hayalini, net hedeflerimiz doğrultusunda yarattığımız fark ile ileriye götürmek, büyütmek, gücümüzü katlayarak ülkemizdeki ve uluslararası arenadaki saygınlığımızı artırmaktır.

Misyonumuz

BAM Dış Ticaret, kuruluşu itibariyle fark yaratmayı amaçladığı faaliyet alanları, beraber hareket ettiği firmalar ve iştirakleri ile mevcut ve gelecekteki ihtiyaçlar için özel çözümler üretmek, değerlerimizi ilke edinerek şirketimizi ekonomik başarılarıyla geleceğe taşımaktır.