• +90 (212) 438 12 38
  • Oruçreis Mahallesi, Tekstilkent Koza Plaza A Blok Kat:23 Esenler / İSTANBUL
  • Mail ile iletişime geçin

    info@bamdisticaret.com.tr
  • Çalışma Saatlerimiz

    Pzt-Cum: 09.00 - 18.00
Awesome Image

İstanbul Esenyurt Kıraç Mevkiinde bulunan 7000 m2 alana kurulu tesisimizde ‘BAM Yatak’ markamızla yatak ve baza üretimi yapmaktayız . Öncelikli hedefimiz, üretimimizin büyük bir bölümünün yurtdışına ihracatıdır. Bunun yanı sıra BAM Yatak ülkemizdeki yurt, otel renovasyon projeleri ve kamu kuruluşlarının satın almalarında hem fiyat hem de hizmet kalitesi açısından farkını ortaya koymakta ve projeler üstlenmektedir.

Neden BAM Yatak?

Kaliteli bir uykudan herkesin beklentisi farklı olsa da önemi herkes için aynı oranda yüksektir. Uyku kalitesi yaşam kalite ve standardını doğrudan etkiler. Yatak da uyku kalitesini biçimlendiren en önemli etkendir. Yatak bir aksesuar ya da konfor ürünü olmanın çok ötesinde, hayatımızın ortalama üçte birini doğrudan paylaştığımız geri kalanını da dolaylı olarak etkileyen bir sağlık gerecidir. Nasıl herkesin ayakkabı numarası farklı ise, her bünyenin uyku kalitesini optimize edecek yatağın özellikleri de farklıdır. Ancak yatağın vücut ağırlığına direnemeyecek kadar yumuşak olması da vücut ortopedisini bozacak kadar sert olması da sakıncalıdır.

BAM Yatak olarak biz; en doğal malzeme ve materyallerle NASA teknolojisi ve nanoteknolojiyi bilgi ve tecrübemizle birleştirerek sizin için en uygun uyku ortamlarını üretiyor, tamamen müşteri memnuniyeti odaklı şirket politikamızla yaşam kalitenize samimiyet içerikli sıcacık bir katkı sunmak için çabalıyoruz.

En iyi iş planını oluşturmanıza yardımcı oluyoruz.