YÖNETİM KURULU BAŞKANI BİRBEY ERGÜN’ÜN MESAJI

İtibar ilkesiyle çıktığımız yolculukta, uluslararası düzeyde bir dış ticaret firması olabilmek adına kurumsal yapıya ulaşmak ve bu kurumsal yapı ile farklılık yaratmak üzere ikinci yılımızı geride bırakıyoruz.

Stratejik ortaklarımız olan tedarikçilerimiz ve iştiraklerimiz için her zaman değer yaratmak, beklentilerini ve ihtiyaçlarını karşılamak önceliğimizdir. Her başarının temelinde bir hedef ve bu hedefin gerçekleşmesi için yapılması gerekenleri hayata geçirmek vardır. Bizler, bu doğrultuda ederken geleceğe yönelik hedeflerimiz, bugün ulaştığımız hedeflerden çok daha büyük.

Bir şirketin başarılı olabilmesi Yönetim Kurulu’nun ve üst yönetimin varlığının ve balarılarının yanı sıra şirketin stratejisi, hedefleri ve amaçları ile ilgili ortak bir görüşe sahip olması gerekliliğine inanarak, çalışma çerçevesinin açık bir şekilde belirlenmesi ile oluşturulan bir yapıda hareket etmeyi temel felsefemiz olarak benimseyerek, insan kaynağını en büyük değer kabul etmenin gücü ile bugüne gelmenin gururunu yaşıyoruz.

Bizlerin yeni projesi kendi faaliyet konumuz çerçevesinde şirketimizi hep bir adım öteye ilerlemesini sağlayacak yaptırımlardır. Bildiğimiz ve sevdiğimiz işi yaparken, iştiraklerimiz ve hizmet sunduğumuz firmalarımız ile başarılarımızın sürekliliğine odaklanacağımız önümüzdeki dönemde, kapasite, potansiyel, üretim faktörleri ile fark yaratarak var olduğumuz her alana öncülük edeceğimize inancımız büyük.

Yakaladığımız başarıları katlayarak yolumuza devam edecek, siz değerli ortaklarımız ile günden güne büyümeye devam edeceğiz.

Birbey Ergün

Birbey Ergün